08.05 wychowankowie internatu pod opieką p. Oli, p. Kasi i p. Adama uczestniczyli w wycieczce do Szkoły Policji w Pile.
Podczas wizyty mieli okazję zapoznać się z pracą policjanta oraz funkcjonowaniem szkoły policyjnej. Uczestniczyli także w bardzo ciekawych zajęciach z zakresu udzielania pierwszej pomocy, tropienia przestępców oraz poznawali tajniki pracy techników policyjnych.
Nie zabrakło również prezentacji sprzętu policyjnego wykorzystywanego podczas codziennej służby.
To była niezwykle interesująca i pełna wrażeń wycieczka.
Dziękujemy paniom policjantkom za ciekawe zajęcia, miłe przyjęcie oraz przekazaną wiedzę





