Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Marii Grzegorzewskiej w Pile

Wycieczka do Szkoły Policji w Pile

08.05 wychowankowie internatu pod opieką p. Oli, p. Kasi i p. Adama uczestniczyli w wycieczce do Szkoły Policji w Pile.

Podczas wizyty mieli okazję zapoznać się z pracą policjanta oraz funkcjonowaniem szkoły policyjnej. Uczestniczyli także w bardzo ciekawych zajęciach z zakresu udzielania pierwszej pomocy, tropienia przestępców oraz poznawali tajniki pracy techników policyjnych.

Nie zabrakło również prezentacji sprzętu policyjnego wykorzystywanego podczas codziennej służby.

To była niezwykle interesująca i pełna wrażeń wycieczka.

Dziękujemy paniom policjantkom za ciekawe zajęcia, miłe przyjęcie oraz przekazaną wiedzę 

Wycieczka do Szkoły Policji w Pile

Zegar

Kalendarium

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

e-Dziennik

Laboratoria Przyszłości

Aktywna Tablica