Grupa VI i VII internatu pod opieką p. Marcina i p. Jarka wybrały się na wycieczkę do Pilskiego Muzeum Wojskowe. Podczas zwiedzania mieliśmy okazję zobaczyć hangar z samolotem SU-22 oraz poznać historię pilskiego lotniska, chłopcy mieli też okazję zasiąść za sterami samolotu. Była też okazja zobaczyć hangar pełen czołgów i innych pojazdów wojskowych.
Wyjazd był nie tylko ciekawą lekcją historii i techniki wojskowej, ale także świetną okazją do wspólnego spędzenia czasu. Po zwiedzaniu czekało na nas ognisko i pieczenie kiełbasek, które było doskonałym zakończeniem dnia pełnego wrażeń. Dziękujemy Pilskiemu Muzeum Wojskowemu za wspólnie spędzony czas i mnóstwo pozytywnych emocji!





