Za nami kolejny emocjonujący turniej w grze piłkarskiej FC 26!
Po wielu zaciętych meczach zwycięzcą turnieju został Wiktor z gr. VII, który w wielkim finale pokonał Antka z gr. V. ⚽
Gratulujemy wszystkim uczestnikom sportowej rywalizacji, zaangażowania i dobrej zabawy. Do zobaczenia na kolejnych turniejach organizowanych przez p. Jarka i p. Łukasza! :)





