W Internacie środowy, Wielkanocny poranek był pełen radości i miłych chwil. Wychowankowie Internatu wraz z wychowawcami i opiekunami spotkali się przy suto zastawionym stole, by jak co roku spędzić wspólnie ten piękny czas.